Pranie tapicerki samochodowej to bardzo ważna kwestia. Aby zachować jej świeżość, czystość, wygląd i walory użytkowe należy w odpowiedni sposób ją czyścić i konserwować. Przede wszystkim nie należy odsuwać w czasie czynności wyprania tapicerki, jeżeli takowa zachodzi z powodu jej niespodziewanego zabrudzenia, zachlapania itd. Należy zrobić to jak najszybciej, aby nie dopuścić do głębokiej penetracji tapicerki przez substancje brudzące, mikroorganizmy, grzyby itp. w szczególności w warunkach podwyższonej wilgotności, jaka występuje jesienią czy zimą. Zatem czy należy robić pranie tapicerki samochodowej jesienią, zimą ??

Oczywiście, że tak !

…ale pod warunkiem zastosowania odpowiedniej technologii, która przy okazji prania tapicerki samochodowej nie wprowadza do pojazdu dodatkowej „porcji” wilgoci.

Tradycyjnie pranie tapicerki samochodowej w Rzeszowie odbywa się przy użyciu detergentów w postaci płynnej, które przy dużej wilgotności otoczenia, jaka występuje jesienią czy zimą, bardzo trudno jest na 100% wysuszyć. Pozostawienie wilgoci we wnętrzu samochodu szczególnie w okresie jesienno — zimowym może wiązać się ze sporym ryzykiem pojawienia się w wielu niewidocznych, trudno dostępnych miejscach zaczątków pleśni i innych mikroorganizmów powodujących w efekcie nieprzyjemny zapach i szkodliwych dla zdrowia.

Zatem co robić, jeżeli jest jesień/zima i zachodzi potrzeba odświeżenia, zdezynfekowania, wyczyszczenia tapicerki samochodowej w Rzeszowie ?

To proste: zlecić to nam !

…ponieważ dzięki zastosowaniu najnowszych, 100% skutecznych w czyszczeniu tapicerki samochodowej technologii „prawie bezwodnych” dają one gwarancję, że bez względu na warunki atmosferyczne (temperatura, opady czy wilgotność) samochód po „zabiegu” będzie w 100% wyczyszczony, wysuszony w środku, zdezynfekowany i dłuuuugo pachnący !

Pranie tapicerki samochodowej w Rzeszowie-Technologia

Pranie tapicerki zimą w przypadku naszej myjni samochodowej odbywa się zgodnie z najnowszą technologią czyszczenia gorącą, suchą parą wodną i detergentami w postaci gorącej, aktywnej piany. Dlaczego technologia ta jest zdecydowanie lepsza? Przede wszystkim:

  • Dezynfekcja — Para niszczy i eliminuje mikroorganizmy. (temp. pary powyżej 120° C).
  • Oszczędza czas — Niska wilgotność w połączeniu z wysoką temperaturą powoduje. Dzięki nim czyszczone urządzenia mogą być szybko uruchamiane ponownie.
  • Eliminuje zapachy — Para ma właściwości neutralizujące zapachy.
  • Oszczędza wodę – Para redukuje zużycie wody aż o 95%jest ekologiczna! Ilość wody, którą w ciągu 1 godziny zużywa myjka ciśnieniowa wystarcza na 20 godzin pracy naszego urządzenia.

O tym i wiele więcej, dowiesz się pod linkiem:

Pranie tapicerki Rzeszów-technologia i ekologia