Fotele samochodowe są podstawowym wyposażeniem wnętrza każdego pojazdu. Właśnie dlatego polecamy pranie tapicerki samochodowej Rzeszów w naszym wykonaniu. Jest to usługa skierowana do każdego właściciela auta, który chce, by prezentowało się ono schludnie – także od środka. Sprawdź szczegóły naszej oferty!

Pranie tapicerki samochodowej Rzeszów – dlaczego warto?

Aby zachować świeżość, czystość, wygląd i walory użytkowe tapicerki, należy ją w odpowiedni sposób czyścić i konserwować. Przede wszystkim nie należy odsuwać czynności pielęgnacyjnych foteli samochodowych w czasie. Jeśli z powodu niespodziewanego zabrudzenia czy zachlapania zachodzi konieczność ich odświeżenia, to zapraszamy na nasze mycie tapicerki samochodowej Rzeszów.

Należy zrobić to jak najszybciej, aby nie dopuścić do głębokiej penetracji tapicerki przez substancje brudzące, mikroorganizmy, grzyby itp. Warto dodać, że ryzyko takiej sytuacji jest znacznie większe w warunkach podwyższonej wilgotności, jaka występuje jesienią czy zimą. Czy powinno się więc robić pranie tapicerki samochodowej w tym okresie?

Oczywiście, że tak!

Warunkiem jest jednak zastosowanie odpowiedniej technologii, która przy okazji prania tapicerki samochodowej nie wprowadza do pojazdu dodatkowej „porcji” wilgoci.

Zalety mycia tapicerki samochodowej w Rzeszowie w naszym wykonaniu

Jeśli chodzi o czyszczenie tapicerki samochodowej Rzeszów jest miastem, w którym do Twojej dyspozycji jest wiele myjni. Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych usług? Dysponujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą pracowników, którzy zadbają o Twoje auto w odpowiedni sposób.

Tradycyjnie pranie tapicerki samochodowej w Rzeszowie odbywa się przy użyciu detergentów w postaci płynnej. Przy dużej wilgotności otoczenia występującej jesienią czy zimą, bardzo trudno jest je na 100% wysuszyć. Pozostawienie wilgoci we wnętrzu samochodu – szczególnie w okresie jesienno-zimowym, może wiązać się ze sporym ryzykiem. Chodzi tu pojawienie się w trudno dostępnych miejscach niewidocznych gołym okiem zaczątków pleśni oraz innych mikroorganizmów. Poza samym nieprzyjemnych zapachem jest to oczywiście bardzo szkodliwe dla zdrowia.

Co zatem możesz zrobić, gdy zachodzi potrzeba prania tapicerki samochodowej w Rzeszowie jesienią lub zimą?

Zleć to nam!

Mycie tapicerki samochodowej w Premium Car Wash & SPA Rzeszów odbywa się przy zastosowaniu najnowszych, w 100% skutecznych i prawie ”bezwodnych” technologii. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję, że bez względu na warunki atmosferyczne (temperatura, opady czy wilgotność) samochód po zabiegu będzie w 100% wyczyszczony, wysuszony i zdezynfekowany, a jego wnętrze będzie pachnieć przez długi czas. Nasza myjnia Rzeszów zadba o wnętrze Twojego pojazdu w pełni profesjonalny sposób.

Czyszczenie tapicerki samochodowej w Premium Car Wash & SPA Rzeszów – nasza technologia

Pranie tapicerki samochodowej w Premium Car Wash & SPA Rzeszów zimą odbywa się zgodnie z najnowszą technologią czyszczenia gorącą i suchą parą wodną w połączeniu z detergentami w postaci gorącej, aktywnej piany. Dlaczego nasza technologia jest tak skuteczna? Oto jej zalety:

  • Dezynfekcja – para niszczy i eliminuje mikroorganizmy. (temp. pary powyżej 120° C).
  • Oszczędza czas – niska wilgotność w połączeniu z wysoką temperaturą skutkuje szybkim schnięciem wnętrza.
  • Eliminuje zapachy – para ma właściwości neutralizujące.
  • Oszczędza wodę – para redukuje zużycie wody aż o 95% – jest ekologiczna! Ilość wody, którą w ciągu 1 godziny zużywa myjka ciśnieniowa, wystarcza na 20 godzin pracy naszego urządzenia.

Więcej informacji o naszej technologii znajdziesz pod linkiem: pranie tapicerki Rzeszów-technologia i ekologia. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z pełni profesjonalnych i niedrogich usług. Szczegółowe koszty usług, takich jak pranie tapicerki samochodowej w Rzeszowie znajdziesz w cenniku. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia terminu zabiegu. Rezerwacji można dokonać telefonicznie bądź mailowo.

O tym i wiele więcej, dowiesz się pod linkiem:

Pranie tapicerki Rzeszów-technologia i ekologia