Technologia/ekologia

Mycie, czyszczenie

w naszej myjni stosujemy najnowszą technologię czyszczenia gorącą, suchą parą

Zalety:

Dezynfekuje

Para o temperaturze powyżej 120° C niszczy i eliminuje mikroorganizmy (w tym roztocza), nawet te zagnieżdżone w trudno dostępnych miejscach.

Minimalizuje odpady

Minimalna ilość wody użyta do czyszczenia umożliwia zastosowanie tej technologii w miejscach i pomieszczeniach, gdzie nie ma instalacji odprowadzających ścieki.

Wdziera się w brud

Ciepło rozpuszcza osady, oleje i tłuszcze, czyniąc je łatwymi do usunięcia z czyszczonych powierzchni.

Oszczędza czas

Niska wilgotność w połączeniu z wysoką temperaturą powoduje, że czyszczone urządzenia mogą być szybko uruchamiane. Dzięki temu redukuje się czas przestojów.

Eliminuje zapachy

Para posiada właściwości neutralizujące zapachy, co bezpośrednio przekłada się na lepsze efekty czyszczenia wszelkich chłonnych powierzchni.

Nie zmienia wilgotności

Nie powoduje zwiększenia wilgotności, co jest istotne w miejscach, gdzie ewentualna kondensacja pary mogłaby spowodować problemy jakościowe.

Przyjazna urządzeniom elektrycznym

Para o wilgotności ok. 5% może być używana do czyszczenia urządzeń elektrycznych oraz czujników i osprzętu elektronicznego bez obawy spowodowania spięć i ich zniszczenia.

Nie rozpyla brudu

Minimalny rozprysk zanieczyszczeń i wilgoci, w porównaniu z czyszczeniem wodą lub powietrzem, oznacza mniej kłopotów ze sprzątaniem po właściwym czyszczeniu.

Oszczędza wodę

Para redukuje zużycie wody aż o 95% – jest ekologiczna! llość wody, którą w ciągu 1 godziny zużywa myjka ciśnieniowa wystarcza na 20 godzin pracy naszego urządzenia.

Nie narusza struktury powierzchni

Ciśnienie pary nie powoduje zniszczenia powierzchni, czujników, silników, zerwania plomb czy rozszczelnienia elementów.

Pranie tapicerki samochodowej w Rzeszowie

Proces realizowany jest za pomocą specjalistycznego generatora piany. Dzięki zastosowaniu tej technologii i podwyższonej temperatury, czyszczona tapicerka jest doskonale wyprana i zdezynfekowana, ale nie jest przemoczona detergentem. Dzięki temu bardzo szybko wysycha i nie istnieje ryzyko zalania lub zawilgocenia elektrycznych i elektronicznych silników, sterowników czy przełączników, których jest coraz więcej przy fotelach współczesnych samochodów.
Przy tradycyjnej metodzie wodnego prania tapicerki samochodowej bardzo często dochodzi do przemoczenia i zalania układów elektrycznych i elektronicznych foteli, co nieraz nie jest widoczne zaraz po wyjeździe z myjni, a może objawić się po kilku dniach lub tygodniach, gdy wilgoć spenetruje zalane układy.
W przypadku naszej technologii takich sytuacji nie będzie.

 

U nas dla KLIENTA myjni zawsze GRATIS:

 

Poczekalnia

Napoje

Kawa

TV

Samochód zastępczy *

GRATIS!!! NOWY SAMOCHÓD ZASTĘPCZY na czas usługi *

Kontakt