Samochód zastępczy

Klientom korzystającym z oferty naszej myjni samochodowej, proponujemy wypożyczenie pojazdu zastępczego na czas trwania usługi. Nie musisz tracić już czasu, oczekując na swój samochód, możesz przy okazji załatwić wszystkie pilne sprawy: odebrać dziecko ze szkoły, pojechać na zakupy lub podjechać do urzędu. Proponowane przez nas pojazdy są fabrycznie nowe, bezpieczne w pełni ubezpieczone. Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na wszystkie wątpliwości.

Na życzenie Klienta Myjnia może BEZPŁATNIE wynająć Klientowi samochód zastępczy na czas usługi (przy wartości usługi powyżej 80 zł). Limit przebiegu takiego wynajmu wynosi 20 km. W czasie wynajmu pełną odpowiedzialność za pojazd oraz wszelkie zdarzenia z jego udziałem bierze osoba, której pojazd został udostępniony. W przypadku chwilowego braku samochodów zastępczych na czas usługi Myjnia może odmówić udostępnienia takiego pojazdu.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług! 

bezpłatnie

Pojazd zastępczy wynajmowany jest bezpłatnie na czas usługi zleconej Myjni.

}

Czas bezpłatnego wynajmu

Czas bezpłatnego wynajmu, stan pojazdu oraz przebieg wpisany jest w protokół zdawczo- odbiorczy pojazdu przy jego wydaniu.

ZAKAZ PALENIA

W samochodzie zastępczym obowiązuje całkowity ZAKAZ PALENIA.

Nasi partnerzy

Kontakt

Telefon
Kontakt